Ürün İadesi

Ürün İade Politikamız

1.Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, ürün teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içinde neden belirterek iade talebinde bulunabilirsiniz.

2.İade talebinizi mimtakip@akcaygroup.com mail adresine iade talep formu ile iletmenizin ardından İade takip temsilcisi iade sürecinizi başlatacaktır.

3.İade Talep Formu ektedir. İade taleplerinizi iade talep formu ile iletmeniz gerekmektedir.


Önemli Notlar:

1.İade talep formu içeriğinde olmayan ürünler firma prosedürümüz gereğince iade alınmayacaktır.

2.İade onayı verilen ürün/ürünler için, iade faturası düzenlenip ürünle birlikte gönderimi sağlanmalıdır.

3. İade edilecek ürün:

  • a. Orijinal ambalajında aksesuarları eksiksiz ve herhangi bir hasar görmemiş olacaktır.
  • b. Firmamıza gönderimi sağlanan iade ürünlerin, iade talep formunda belirtilen miktardan eksik olması durumunda eksik ürünler tespit edildikten sonra firmaya faturalanacaktır.
  • c. Firmamıza iade gelen malzemelerin kullanılmış olması durumunda iade eden firmaya faturalandırılarak geri gönderimi sağlanacaktır.
  • d. İade edilecek ürünler hasarlı ise mutlaka hasarlı ürün görseli tarafımıza iletilmelidir.
  • e. İade etmek istediğiniz ürün veya ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda size e-posta ile göndereceğimiz bildirim formunuzla birlikte gönderim yapmanız gerekmektedir.
  • f. Müşteri tarafından onaylanarak verilen siparişlerde iade ürün olması durumunda kargo maliyeti müşteriye aittir

İade ve Değişim Kabul Edilmeyen Durumlar

1. İade etmek istediğiniz ürün kendi anlaşmalı olduğunuz kargo firması tarafından hasar görmüşse, firmamız tarafından teslim alınmadan tekrar anlaşmalı olduğunuz kargo firmasına iade edilir.

2. Firmamızın anlaşmalı olduğu Kargo firması ile problem yaşanmışsa hasarlı ürünün görseli tarafımıza iletilmediği durumlarda,

3. Ürün özel siparişle tarafınızdan teyit alınarak üretilip size gönderilmişse,

4. Elektronik ürünlerde arıza sebebi ile yaşanan durumlarda ilgili teknik servis ile iletişime geçilmelidir. Firmamızın konu ile ilgili yükümlülüğü bulunmamaktadır.


Ürün İade Formu

Copyright © 2013 Akoffice Her Hakkı Saklıdır visa