Hakkımızda

Ofis Malzemeleri Perakendeciliği sektöründe 1974 yılından günümüze AKÇAY Group; Akoffice ve Kırtasiye Dünyası markaları ile hem kurumsal ofis çözümleri konusunda hem de mağazacılık alanında sektörün lider firmalarından biridir. Akçay Group ’ta 205 personel çalışmakta, 19 araçlık lojistik ekibi ve 15.000 metrekare kapalı alanlı lojistik merkezi bulunmaktadır. Biri Çorlu ‘da dört tanesi İstanbul ‘da olmak üzere Kırtasiye Dünyası markalı 5 satış mağazası vardır. 600 ‘den fazla tedarikçinin yaklaşık 130.000 ürünü müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Bu tarihsel deneyimi arkamıza alarak www.kirtasiyedunyasi.com hayalimizi de hayata geçiriyor, Türkiye’nin en büyük online kırtasiye dünyasını değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 

Kurumsal ofis ürünleri konusunda lider olan Akoffice markası, Türkiye’nin güzide şirketlerine tüm ülke genelinde servis sağlamaktadır. Koç Grubu’nun tamamı, INGBank merkez ve tüm şubeleri, Finansbank merkez ve tüm şubeleri, Garanti merkez ve tüm şubeleri, Teknosa merkez ve tüm şubeleri, Bayer merkez ve tüm şubeleri, Pepsico merkez ve tüm şubeleri; Akoffice’i tercih eden müşterilerden sadece birkaç tanesidir. 

 

Akoffice 2011 yılında “Avrupa’nın En iyi Bölgesel Satıcısı” unvanını alan “ilk ve tek Türk firması” olarak, uluslararası alanda da ülkemizi gururla temsil etmiştir.

 

Akoffice markası, kurumsal firmaların fiyat ve hizmet kalitesi ile ilgili beklentilerini çok iyi bilmekte ve bu beklentileri karşılamak için çok çalışmaktadır. Kurumsal müşteriler; e-mail, fax veya telefon ile sipariş verebilmektedir. İsteyen müşteriler www.akoffice.com.tr adresinde kendilerine ait alışveriş sayfası oluşturabilmekte, kendi iç yazılımları ile entegre edebilmektedirler. Ya da XML data entegrasyonları ile; kendi iç bünyelerinde oluşturdukları siparişler, hiçbir elle müdahaleye gerek kalmaksızın Akoffice ‘e iletilebilmekte, kesilen faturalar da müşterilerin sistemlerine yazılabilmektedir. Tüm operasyonların elektronik el terminalleri ile yapılıyor olması, eksik, kırık, kayıp vb. tüm sıkıntıları minimuma indirirken, tüm süreçlerin gerektiğinde raporlanabilmesi ve müşterilere iletilebilmesini de mümkün kılmaktadır. 

 

Siz de ayrıcalıklı hizmetler ve firmanıza özel fiyatlar almak için hemen Akoffice Müşteri İlgi Merkezi numarası olan 0850 272 06 46’yı arayın. 

 

Şirketimiz İstanbul Ticaret Odası’na (ITO) Kayıtlıdır ve Ticaret Sicil Numaramız: 305830 dur. 

 

Copyright © 2013 Akoffice Her Hakkı Saklıdır visa